Menu
ATMO MUSIC

ATMO MUSIC

ATMO music je hudební skupina, která vznikla v roce 2012 a skládá se ze dvou členů: Raper a textař Kryštof Peuker (Hank nebo Beef) a hudební producent Ondřej Turták(ODD).

Jedná o nejrychleji rostoucí kapelu současnosti, která má na kontě 9 singlů, dvě desky a více jak 45 milionů shlédnutí na YouTube. Dále jsou nedílnou součástí tvorby rappera Lipa, Sebastiana Navrátila , Jakuba Děkana a Chrise, kde se podílejí na produkci a textech. Oba členové kapely pocházejí z Liberce a tvorba vychází původně z rapu, ale je zasazena do melodických písní, které mají převážně zpívaný refrén. Jejich nejznámější díla jsou písně Valerie, Ráno a Andělé.

Singl Andělé se dokonce stala na krátkou dobu druhým nejhranějším singlem v Česku. Patří mezi hlavní vystupující na nejznámějších festivalech v České republice. Dne 20. 5. 2016 vyšlo jejich 2. album s názvem Sen. Dne. 7.10.2016 vyrazili ATMO music na podzimní TOUR, kde producent ODD zasedl za bicí nástroje a spolu s dalšími členy doprovodné kapely sklidili velice pozitivní ohlasy. Aktuálně ATMO music vydá 10. singl a to 30.1. nesoucí název Vlny.