Menu
* * *

HVĚZDNÉ PODIUM

* * *

VYPSANÁ FIXA - LABEFEST DĚČÍN 2023MIRAI - LABEFEST DĚČÍN 2023WOHNOUT - LABEFEST DĚČÍN 2023BUTY - LABEFEST DĚČÍN 2023ŽLUTÝ PES - LABEFEST DĚČÍN 2023 LABEFEST DĚČÍN 2023PORTLESSVOJTAANO - LABEFEST DĚČÍN 2023LABEFEST TALENT - LABEFEST DĚČÍN 2023

 

MIRAI

Nejúspěšnější popová kapela současnosti, která v roce 2022 vyprodala 2 x za sebou O2 arénu se chystá na Labefest do Děčína.  Těšit se můžete na velkolepou koncertní show, hodnou vítězů ankety Slavík.

VYPSANÁ FIXA

Známá pardubická kapela absolvuje svoje turné k novému albu Kusy Radosti.  Nejen tuhle desku, ale všechny známé hity, přiveze kapela do Děčína až na Labefest, protože koncertní turné VF Děčínem neprojíždí. Tohle nesmíte propásnout!

WOHNOUT

Pražskou, původně sk8tovou formaci kolem bratří Homolů netřeba představovat. Svaz Českých Bohemů jistě sahá až do Děčína a z Labefestu se vracet nad ránem, kvalitním vínem omámen, není nic neobvyklého. 

ŽLUTÝ PES

Rocková parta Žlutej Pes, v čele se svým zakladatelem Ondřejem Hejmou, působí na hudební scéně už 45 let. Málokdo si vzpomene, že působila v osmdesátkách i pod krycím názvem Tomahawk, nebo Hudebně zábavná skupina Ondřeje Hejmy. Na co si ale vzpomene každý jsou Sametová, Modrá, Náruživá, nebo Nezávislá. Všechna tahle přídavná jména označují největší hity, které na Labefestu uslyšíte. 

PAULIE GARAND

Už šest sólových alb má za sebou rapper a producent Pavel Harant. To poslední s názvem Amonit vyšlo v roce 2022 a stalo se velkým hitem. 

BUTY

Buty je česká populární hudební skupina, původně z Ostravy, která vznikla v roce 1986 ze skupin U238 a B komplex. Zakládajícími členy jsou Richard Kroczek a Radek Pastrňák. K nim se přidali Vít Kučaj, Ivan Myslikovjan a Luděk Piaseczný.

PORTLESS

Kapela PORTLESS vznikla v roce 2012 po odchodu lídra kapely Kryštofa Michala a dalších tří členů kapely ze SUPPORT LESBIENS. Během krátké chvíle si získala zpět svou posluchačskou základnu.

VOJTAANO (STAND UP)

Vojtaano se proslavil jako stand-up komik v pořadu "Na stojáka!" i jako herec v seriálech "Ulice" či "Vinaři".